MetLife

MetLife ile Ferdi Kaza Sigortası Avantajlarını Tamoniki’den Bulun!

Yayınlanma Tarihi : 9 Aralık 2019

MetLife

150 yılı aşkın sigorta sektörü deneyimi ile 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren MetLife, hem bireysel hem kurumsal müşterilerine sigorta, yıllık gelir sigortası, çalışan yan hakları ve varlık yönetimi alanlarında hizmet sunuyor. Dünyanın öncü finansal hizmet şirketlerinden biri olan MetLife, Türkiye’de ise özellikle hayat sigortası ve ferdi kaza sigortası sektörünün lider markalarından biri olarak varlığını sürdürüyor.

 

MetLife Türkiye; 1988 yılında kurulan American Life Hayat Sigorta (Alico) ve 2011 yılında Alico tarafından satın alınan Deniz Emeklilik ve Hayat’ın 2012 yılında güçlerini birleştirmesiyle doğdu. Hayat sigortası, ferdi kaza sigortası ve bireysel emeklilik alanlarında hizmet sunan MetLife Emeklilik ve Hayat, özellikle ferdi kaza sigortası alanında inovatif uygulamaları ve geniş dağıtım kanalı yapısıyla pazarın öncüsü konumunda. 

MetLife’ın Ferdi Kaza Sigortası Avantajları Tamoniki.com’da!

MetLife’ın geniş kitlelere güvence sağlayan ferdi kaza sigortası ürünlerine Tamoniki.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. MetLife’ın Tamoniki.com üzerinden sunduğu ferdi kaza sigortası ürünlerinde Dört Dörtlük Asistans hizmeti de bulunmaktadır. Dört Dörtlük Asistans ile aşağıdaki hizmetler elinizin altında:

 

  • Tıbbî Yardım Hizmetleri: Tıbbî nakil, tıbbî bilgi ve danışmanlık, %40’a varan sağlık network indirimleri, refakatçi nakli ve konaklama hizmetleri.
  • Konut Yardım Hizmetleri: Çilingir çağırma, cam kırılması, elektrik ve dahili su tesisatı hizmeti, eve doktor ve ambulans gönderilmesi organizasyonu.
  • Rezervasyon Hizmetleri: Şehir rehberi ve rezervasyon hizmetleri, organizasyon hizmetleri, iş hayatı hizmetleri.
  • Seyahat Yardım Hizmetleri: Seyahat öncesi hizmetler, seyahat dokümanlarının kaybı, kefalet için avans ödeme, acil durumlarda avans ödeme, kayıp bagaj hizmeti.

 

MetLife’ın Gülümseten Ferdi Kaza Sigortası Ürünü ve Sunduğu Ana Teminatlar

MetLife kalitesiyle sunulan Gülümseten Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu vefat ve kalıcı sakatlık risklerinizi güvence altına alırsınız. Ayrıca poliçe dönemi içerisinde ücretsiz Diş Sağlığı Paketinden de yararlanabilirsiniz.

 

Bu paket ile anlaşmalı kurumlarda yapılacak diş hekimi muayenesi, diş röntgen çekimi ve diş temizliği gibi birçok hizmetten faydalanmak mümkün. Gülümseten Ferdi Kaza Sigortası kapsamında sahip olacağınız ana teminatlar:

  • Kaza sonucu vefat: Sigorta süresi içerisinde gerçekleşen harici ve ani bir kaza sonucu sigortalının derhal veya kazadan sonra bir yıl içerisinde vefat etmesi halinde, poliçede belirtilen tazminat tutarı, sigortalının yasal varislerine ödenir.
  • Kaza sonucu kalıcı sakatlık: Sigorta süresi içerisinde gerçekleşen harici ve ani bir kaza sonucunda sigortalının derhal veya kazayı takip eden 2 yıl içerisinde kalıcı sakatlık yaşaması halinde, poliçede belirtilen kalıcı sakatlık oranına uygun olarak sigortalıya ödeme yapılır.

 

MetLife’ın Acil Güvence Ferdi Kaza Sigortası Ürünü ve Sunduğu Ana Teminatlar

MetLife kalitesiyle sunulan Acil Güvence Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu vefat, kalıcı sakatlık ve acil tedavi risk ve ihtiyaçlarınızı güvence altına alırsınız. Ayrıca poliçe dönemi içerisinde Dört Dörtlük Asistans hizmeti de sunulmaktadır.

 

Vefat ve kalıcı sakatlık risklerine karşı sağlanan teminatlar Gülümseten Ferdi Kaza Sigortası ile aynı olmakla birlikte, acil tedavi güvenceleri bu poliçeyi farklı kılmaktadır. Sigorta süresi boyunca gerçekleşecek kazalar sonucu ortaya çıkan acil cerrahi ve dahili hastane yatış giderleri, hasta odası, yemek ve yoğun bakım masrafları sigorta tarafından karşılanır.