Basın Odası

Tamoniki.com, Türkiye’nin yeni fiyat karşılaştırma platformudur.
Bize ulaşmak ve Tamoniki.com hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, sorularınızı, önerilerinizi veya yorumlarınızı içeren bir e-posta gönderin, hemen sizi arayalım.
E-posta adresimiz: medya@tamoniki.com


Kurumsal

Türkiye’de 2017 yılında kurulan Tamoniki.com, globalde Admiral Group Plc. çatısı altında bulunmaktadır. 1991 yılında, İngiltere Cardiff merkezli olarak kurulan Admiral Grup, 2007 yılında Londra borsasına kote olmuştur ve halen araç sigortası konusunda Avrupa’nın lider firmalarından biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Tamoniki.com, Admiral Grup altında bulunan ve karşılaştırma hizmeti veren, İngiltere’deki confused.com, Amerika’daki compare.com, Fransa’daki lelynx.fr, İspanya’daki rastreator.com ve Meksika’daki rastreator.mx’in iş modelini çoğaltarak Türkiye’de fiyat karşılaştırma hizmeti vermektedir.
Tüm bu bilgi birikimi ve deneyimimizi kullanarak, ziyaretçilerimize sadece birkaç tıklamayla kendilerine en uygun araç sigortası tekliflerini karşılaştırma imkanı sağlıyoruz. Tamamen ücretsiz ve tarafsız bir şekilde kasko ve zorunlu trafik sigortalarını en iyi fiyattan bulmalarına yardımcı olurken, poliçelerin kapsamı hakkında da detaylı bilgi sunuyoruz.


Misyonumuz

Tamoniki.com’un misyonu, tam bir tarafsızlıkla hareket edip piyasalara şeffaflık sağlayarak, sigorta ihtiyacı olanların satın alma kararlarına yardımcı olmaktır. Bu şekilde kullanıcılarına zamandan ve paradan tasarruf sağlar.


Değerlerimiz

Verimlilik

Tamoniki.com kullanıcı için en doğru sigorta poliçelerini, en iyi fiyattan, en kısa sürede karşılaştırır; ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun çözümü sunar.

Tarafsızlık

Tamoniki.com tüm firmalara eşit uzaklıktadır. Sigorta tekliflerini ziyaretçilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tamamen tarafsız olarak hazırlar.

Şeffaflık

Tamoniki.com, farklı firmalara ait sigorta poliçelerinin kapsamını, avantajlarını ve fiyatlarını rahatlıkla karşılaştırabilmesi için kullanıcılara tüm bilgileri açık olarak sunar. Kişiyi ihtiyaçlarına en uygun sonuca götürür.