Anadolu Sigorta’dan “Uzaktan Görüntülü Ekspertiz” Hizmeti

Anadolu Sigorta’dan “Uzaktan Görüntülü Ekspertiz” Hizmeti

Anadolu Sigorta’dan araç sahiplerinin kasko konusunda en çok ikilemde kaldığı noktalardan biri olan, hasarın tespiti ve tazminat sürecini hızlandıran önemli bir adım geldi. Hayata geçirilen görüntülü ekspertiz hizmeti ile rizikonun sonrasında hasar tespit süreci hızlanıyor.

 

Uzaktan görüntülü ekspertiz uygulamasıyla kabul eden sigortalılara, hasar dosyasının atandığı ekspertiz tarafından randevu veriliyor. Belirlenen randevu tarihinde sigortalı ile ekspertiz görüntülü olarak hasarı inceliyor. Böylelikle yol, masraf ve zaman gibi süreci uzatan faktörler ortadan kaldırılarak hızlıca eksper raporunun yazımına geçilebiliyor.

Hasar Tespit ve Tazminat Süreci Hızlanıyor

Anadolu Sigorta’nın Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçirdiği uzaktan görüntülü ekspertiz uygulaması, araç sahiplerine büyük kolaylık sağlıyor. 2018 yılının ilk çeyreğinde hayata geçirilen uygulamada yaygınlaştırma çalışmaları büyük aşama kaydetti.

 

Anadolu Sigorta’nın hasardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Kaplan, konuyla ilgili olarak şu detayları aktardı: “Anadolu Sigorta olarak tüm süreçlerimizin dijitalleştirilmesine, iş faydası ve müşteri memnuniyeti yaratacak her noktada teknolojik, yenilikçi ve öncü yaklaşımların geliştirilmesine yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.”

Anadolu Sigorta, Kasko ve Trafik Sigortası Ürünleriyle Tamoniki.com’da

Türkiye’nin köklü sigorta şirketlerinden Anadolu Sigorta, kasko ve trafik sigortası ürünleriyle tüm araç sahiplerinin ihtiyaçlarına çözüm yaratmaya Tamoniki.com’da devam ediyor.

 

Zorunlu trafik sigortası ürününün yanı sıra Anadolu Mini Onarım Hizmeti’ni de barındıran “Tam Bakım Trafik Sigortası” paketi de, sunduğu avantajlarla kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu ürün ile  boya yüzeyi temizleme ve parlatma, Check Up ve ekspres motor temizleme hizmetleri de sunuluyor.

 

Anadolu Sigorta, Hesaplı Kasko ürünü ile de araç sahiplerine ayrıcalıklı bir kasko deneyimi yaşatıyor. Bu kasko paketini özel kılan detaylardan en önemlisi de ihtiyari mali mesuliyet sigortasını “sınırsız” olarak sunuyor olması. İkame araç, cam hasarları, hasarsızlık indirimi ve hasarsızlık koruma teminatları ile birlikte hukuksal koruma gibi birçok ihtiyacı tek pakette buluşturan Hesaplı Kasko ürünü ile Anadolu Sigorta, araç sahiplerinin yola güvenle çıkmalarını sağlıyor.

 

Anadolu Sigorta’nın kasko ve trafik sigortası ürünlerine Tamoniki.com ile 7 gün 24 saat ulaşabilir, fiyat ve teminat karşılaştırması yaparak sizin için en uygun poliçeyi dakikalar içerisinde kolayca bulabilirsiniz.