Araç Sigortası için Neden Tamoniki.com?
Yayınlanma Tarihi : 7 Ocak 2019

Araç Sigortası için Neden Tamoniki.com?

Araç sigortası yaptırmak, uzun uzun fiyat ve poliçe kapsamı araştırması yapmayı gerektiren uğraştırıcı bir süreçtir. Tek tek sigorta şirketlerini aramak ve size en uygun fiyat teklifi almak için saatlerinizi, hatta günlerinizi harcayabilirsiniz. Oysaki Tamoniki.com’da online olarak sadece birkaç dakikanızı ayırarak trafik sigortası veya kasko için farklı sigorta şirketlerinden ücretsiz olarak teklif alabilir, teklif fiyatları ve poliçe kapsamlarını karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırma sonrasında sigorta şirketlerine yönlendirilir ve güvenle satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Tamoniki.com’un diğer sigorta karşılaştırma sitelerinden ayrıştığı en önemli nokta satın alma sürecinin sigorta şirketlerinin yetkilileri tarafından tamamlanıyor olması; yani Tamoniki.com’un yalnızca karşılaştırma sitesi olmasıdır. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçe bulduğunuzda da satış işlemi için sigorta şirketlerinin en yetkili kişilerine yönlendirilirsiniz ya da sigorta şirketlerinin web sitelerinden tamamlarsınız. Kısacası, Tamoniki.com sizin kredi kartı bilgilerinizi de ödeme şeklinizi de merak etmez. Sadece anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri arasında karşılaştırma yapar ve en uygun teklifi veren şirketleri listeler.

 

İster trafik sigortası yaptırın isterseniz de kasko sigortası, en güncel ve en uygun fiyat teklifleri için neden Tamoniki.com’u tercih etmeniz gerektiğini 5 maddeyle anlatacağız.

1. Tarafsız Sonuçlara Ulaşırsınız

Tamoniki.com, anlaşmalı olduğu tüm sigorta şirketlerine eşit mesafededir. Hiçbir şirkete imtiyaz sağlamıyor, hiçbirine daha fazla satış yapabilmesi için destek vermiyoruz. Buradaki amacımız tamamen Tamoniki.com kullanıcılarının piyasanın en uygun trafik sigortası ve kasko tekliflerini en hızlı ve pratik bir biçimde alabilmelerini sağlamak.

2. Kolay ve Hızlıdır

Tamoniki.com’da kasko sigortası ya da trafik sigortası fiyat teklifi almak sadece 3 dakikadır. Yalnızca birkaç soruya yanıt vererek, anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerimizden aracınıza özel poliçe teklifini kolayca alabilirsiniz.

3. Ücretsizdir

Tamoniki.com tamamen ücretsiz bir karşılaştırma sitesidir. Fiyat teklifine hiçbir ek ücret yansıtmadan, sigorta şirketinin güncel fiyatlarını kullanıcılarıyla paylaşır. Hatta Tamoniki.com üzerinden yapacağınız sigorta satış işlemi üzerinden de sizden hiçbir ücret talep edilmez. Yani, Tamoniki.com tam anlamıyla ücretsizdir.

4. Aracınıza Özel Fiyat Teklifi Alırsınız

Her araç için sigorta teklifi değişkenlik gösterir. Aracın yaşı, hasarsızlık raporu, aracın modeli gibi detaylar o yıl sizin için belirlenecek sigorta tutarını etkileyen faktörlerin başında gelir. Bu nedenle Tamoniki.com’da yanıtlayacağınız birkaç soru ile aracınıza özel fiyat teklif listenizi oluşturabilirsiniz.

5. Ödeme Planınızla İlgilenmez

Tamoniki.com’u diğer karşılaştırma sitelerinden ayıran en önemli özelliği sizin kart bilgilerinizle ya da ödeme şeklinizle ilgilenmiyor olmasıdır. Diğer karşılaştırma siteleri satış işlemini kendi siteleri üzerinden gerçekleştirirken, Tamoniki.com sizi doğrudan anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketinin yetkili satış danışmanlarıyla bir araya getirir, işi profesyonellere yönlendirir. Bu sayede aklınıza takılan soruları doğrudan şirket yetkililerine en hızlı biçimde sorabilirsiniz.

 

Yukarıdaki beş maddede anlattığımız nedenlerden dolayı Tamoniki.com’u tercih ederek farklı sigorta şirketlerinin en uygun tekliflerine hızlıca ulaşabilir. Trafik sigortası veya kasko teklif fiyatlarını ve poliçe kapsamlarını karşılaştırabilirsiniz.