Kasko Sigortası Fiyat Karşılaştırmanın Avantajları
Yayınlanma Tarihi : 7 Ocak 2019

Kasko Sigortası Fiyat Karşılaştırmanın Avantajları

Araba aldığınız zaman zorunlu trafik sigortası yaptırmanız gerekiyor. Ancak yaptırdığınız zorunlu trafik sigortası kendi aracınızda oluşacak hasarları teminat altına almıyor. Sahip olduğunuz araca kasko yaptırmak başta masraflı gibi gözükse de ileride başınızın daha çok ağrımaması için böyle bir güvenceye ihtiyaç duyabilirsiniz. Çünkü siz ne kadar iyi sürücü olursanız olun kazalar her zaman başınıza gelebilir. Bu durumda kaskoya ödeyeceğiniz miktar oluşacak olası hasara ödeyeceğiniz tutarın yanında devede kulak kalacaktır.

 

Aracınıza kasko yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey poliçenin size sunduğu teminatlar ve buna ek olarak ödemeniz gerekecek olan tutardır. Kendiniz için en uygun teklifi seçebilmek için online karşılaştırma işleminden yararlanıp hem teminat kapsamlarını hem de farklı sigorta şirketlerinin fiyat seçeneklerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Kasko Sigortası Online Karşılaştırma

Tamoniki.com gibi alanında öncü olan bir siteden online karşılaştırma yaptığınız takdirde hem sigortanın fiyat olarak en uygununu hem de teminatlar açısından en zenginini seçebilirsiniz. Kasko konusunda şirketler arasında gerek teminat gerekse sundukları fiyat teklifleri arasında çok ciddi değişimler olabiliyor.

 

Online karşılaştırma sayesinde 7/24 internet bağlantınız olan her yerden, farklı sigorta şirketlerinin sizin için hazırladığı tekliflerin tüm kapsamlarına ve tüm inceliklerine kolaylıkla inceleyebilme fırsatına erişirsiniz.

 

Online karşılaştırma sayesinde karşılaştırma yapmak için şirket şirket gezmenize gerek kalmaz. Bunun yerine şirketlerin sizler için hazırladığı teklifler tek tıkla ekranınıza gelir. Bu teklifler içinden teminatlarını benimsediğiniz ve fiyatını uygun bulduğunuz kasko poliçesini kolaylıkla seçebilirsiniz.

 

Online karşılaştırmada en önemli özellik, ihtiyaç duyduğunuz teminatların bulunduğu teklifleri anında kıyaslayarak sizin için en doğru olan kaskoyu bulmanızı sağlamasıdır.

Tamoniki.com’dan Online Kasko Teklifi Alabilirsiniz

Tamoniki.com’da online karşılaştırma yapmak ve teklif almak oldukça kolay. Sadece üç adımda kasko fiyatlarını ve kapsamlarını karşılaştırabilirsiniz.

Üç kolay adımın detayları aşağıdaki gibi:

1. Bilgilerinizi girin.

Aracınıza ve ihtiyaçlarınıza özel kasko teklifleri için bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak girin.

2. Karşılaştırmanızı yapın.

Bilgileriniz doğrultusunda sizin için en uygun olan poliçe fiyat ve tekliflerinin kapsamlarını inceleyerek karşılaştırmanızı yapın.

3. Sigorta yetkilileriyle iletişime geçin.

İçinize sinen kasko poliçe teklifini seçin ve sigorta şirketinin yetkilileriyle konuşarak veya web siteleri üzerinden satın alma işleminizi tamamlayın.