Online Trafik Sigortası Nasıl Alınır?
Yayınlanma Tarihi : 23 Eylül 2019

Online Trafik Sigortası Nasıl Alınır?

Araç sahiplerinin, poliçe bitiş tarihlerinde en çok sorduğu sorulardan biri de “Trafik sigortasını nasıl daha hızlı, ucuz ve pratik bir şekilde yaptırabilirim?” sorusudur. Hem en uygun fiyat, hem de en avantajlı trafik sigortasını bulmak için hangi yolun kullanıldığı oldukça önemlidir.

 

Birçok sigorta şirketi, fiyat ve teminat bakımından birbirlerinden farklı poliçe teklifleri sunmaktadır. Hem en uygun fiyat hem de en donanımlı teminatlar için trafik sigortası fiyat karşılaştırması yapmak büyük öneme sahiptir.

Tamoniki.com ile Online Trafik Sigortası

Trafik sigortası yaptırmak, her araç sahibi için oldukça gergin ve zor bir süreç. Hem iyi fiyat almak hem de daha çok hak ve imkan tanıyan bir poliçeye sahip olmak isteyen sürücüler kendilerini, uzun ve yorucu bir arayış içinde bulurlar.

 

Ancak günümüzde trafik sigortası tekliflerini karşılaştırmak eskiye nazaran çok daha kolay. Her sigorta şirketinden ayrı ayrı teklif almaya gerek kalmaksızın ve çok daha kısa sürelerde en uygun poliçe teklifini bulmak mümkün.

 

Online trafik sigortası karşılaştırma platformu Tamoniki.com ile sizin için en uygun poliçe teklifine dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tamoniki.com Online Trafik Sigortası Adımları

Tamoniki.com ile online olarak trafik sigortası teklifleri almak, poliçeleri ve teminatları karşılaştırmak ve sizin için en uygun poliçeyi bulmak sadece 2 dakika! Aşağıdaki adımları gerçekleştirerek kolayca teklif alabilirsiniz.

 

  • Trafik Teklifi Al sayfasına giderek, aracın ruhsat sahibine ait TCKN veya vergi numarasını girin. Bu aşamayı daha hızlı geçebilmek için telefonunuzun kamerası aracılığıyla ruhsatı tarayabilir veya ruhsat üzerinde bulunan Karekod’u okutabilirsiniz.
  • Yazdığınız TCKN’nin doğruluğunu, bir sonraki sayfada adınız ve soyadınızı teyit ederek onaylayın.
  • Aracınızın plakasını yazarak devam edin. Eğer aracınızı henüz almadıysanız “Sıfır araç, henüz plakası yok” butonuna tıklayın ve ili seçin.
  • Devam eden sayfada aracın kullanım şeklini otomobil, kamyonet veya taksi gibi seçenekler arasından işaretleyerek devam edin.
  • Sonraki sayfalarda da sırasıyla aracın marka, yıl ve modelini seçin.

 

Bu adımın ardından birçok farklı sigorta şirketinden gelen trafik sigortası teklifleri karşınıza çıkacaktır. Tamoniki.com’da trafik sigortası tekliflerini sadece fiyat bakımından değil; teminatlar, teminat limitleri bakımından da karşılaştırabilirsiniz. Size uygun olduğunu düşündüğünüz poliçe teklifini bulduğunuzda da iletişim butonları ile işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz!