Trafik Sigortası Fiyat Karşılaştırmanın Avantajları
Yayınlanma Tarihi : 7 Ocak 2019

Trafik Sigortası Fiyat Karşılaştırmanın Avantajları

Trafik sigortası yaptırılması zorunlu olan bir güvence türüdür. Karşı tarafa verebileceğiniz olası hasarları teminat altına alan zorunlu trafik sigortasını herkesin yaptırması gerekmektedir. Zorunlu olduğu için trafik sigortanız olmadan trafiğe çıktığınız tespit edildiği takdirde aracınız bağlanacaktır. Sigorta yaptırmadan aracınızı geri alamazsınız. Ve ek olarak aracın çekilme ve otoparkta geçirdiği günlerin ücretini ödemeniz gerekecektir. Durum böyle olunca zorunlu trafik sigortasının en doğrusunu ve en uygununu seçmek sonradan ceza ödemekten çok daha cazip bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Trafik Sigortası Online Karşılaştırma

Trafik sigortalarında belirli bir tavan ücreti olmasına rağmen şirketten şirkete hatta tekliften teklife fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bu da bizi online karşılaştırmanın önemine getiriyor. Tamoniki.com gibi alanında öncü olan bir siteden online karşılaştırma yaptığınız takdirde hem sigortanın fiyat olarak en uygununu hem de teminatlar açısından en zenginini seçebilirsiniz.

Online karşılaştırmanın sağladığı en büyük kolaylıklardan birisi de 7/24 online olarak evinizden seçim yapabilmenizdir. Sadece bilgilerinizi girerek sigorta şirketlerinin size sunabileceği tüm teklifleri ve kapsamlarını öğrenebilirsiniz.

Online karşılaştırmanın bir diğer sağladığı kolaylıksa kıyas yapmak için şirket şirket gezmenize gerek kalmamasıdır. Öyle ki sizin teklifleri öğrenmek için şirket şirket gezmeniz yerine teklifler doğrudan size gelecek. Bu teklifler içinden teminatlarını benimsediğiniz ve fiyatını uygun bulduğunuz poliçeyi kolaylıkla seçebilirsiniz.

Tamoniki.com’dan Online Olarak Teklif Alabilirsiniz

Tamoniki.com’da online karşılaştırma yapmak ve teklif almak çok kolay! Sadece üç adımda kasko veya trafik sigorta fiyatlarını ve kapsamlarını oturduğunuz yerden karşılaştırabilirsiniz.

1. Bilgilerinizi girin.

Trafik sigortası veya kasko mu yaptırmak istediğinizi seçtikten sonra online fiyat karşılaştırma yapabilmek için bilgilerinizi eksiksiz olarak girin.

2. Karşılaştırmanızı yapın.

Bilgileriniz doğrultusunda sizin için en uygun olan poliçe fiyat ve tekliflerinin kapsamlarını inceleyerek karşılaştırmanızı yapın.

3. Sigorta yetkilileriyle iletişime geçin.

İçinize sinen poliçe teklifini seçin ve sigorta şirketinin yetkilileriyle konuşarak veya web siteleri üzerinden satın alma işlemini tamamlayın.