Biz Kimiz?

Tamoniki.com, güvenilir sigorta şirketlerinden, aracınıza özel kasko ya da zorunlu trafik sigortası fiyat teklifi alabileceğiniz, poliçe kapsamlarını inceleyebileceğiniz bir sigorta karşılaştırma sitesidir.

İngiltere merkezli Admiral Group Plc çatısı altında 2017 yılının sonunda kurulan Tamoniki.com, sigorta şirketleriyle, aracına sigorta yaptırmak isteyenleri bir araya getirme amacıyla yola çıktı. Türkiye’de İstanbul merkezli olarak kurulduğu günden bu yana kasko ve zorunlu trafik sigortası ihtiyacına hızlı ve kolay çözümler sunmaya devam ediyor. Tamoniki.com'da sunulan tüm sigortacılık hizmetleri, Preminen Sigorta Brokerlik A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Kasko ya da zorunlu trafik sigortası yaptırmak isteyenlerin işini kolaylaştırma amacını taşıyan Tamoniki.com için, harcanan zamanı birkaç dakikaya indirmek ve anlaşmalı sigorta şirketlerinin sonuçlarını tarafsız olarak sunmak en büyük önceliktir. Diğer sigorta karşılaştırma sitelerinden farklılaştığı nokta ise satış kısmını sigorta yetkililerine bırakıyor olması. Yani tamoniki.com’da sadece karşılaştırma yapıyorsunuz. En uygun poliçeyi bulduğunuzda da satışı doğrudan şirket yetkilileriyle yapıyorsunuz. Bu sayede olası bir aksilik durumunda muhattabınız bir karşılaştırma sitesi değil, doğrudan sigorta şirketlerinin yetkilileri oluyor.

Özetle, Tamoniki.com olarak her zaman önceliğimiz, kullanıcılarımıza sigorta şirketleri arasında en doğru seçimi yapabilecekleri, hızlı ve kolay bir hizmet sunabilmek.

Şeffaflık

Şirket olarak şeffaf bir fiyat politikası izliyoruz. Tüm fiyatlarımız şirketlerin en güncel sigorta fiyatlarıdır, sunduğumuz hizmet için kullanıcılarımızdan hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Tarafsızlık

Anlaşmalı olduğumuz tüm sigorta şirketlerine eşit mesafede olmak en önemli ilkemizdir. Hiçbir şirketi daha fazla satış yapması için ön plana çıkarmıyor, kullanıcılarımızı yanıltmaya yönelik hiçbir girişime izin vermiyoruz. Arama listelerimizi tamamen tarafsız olarak oluşturuyoruz.

Kolaylık

Tamoniki.com ile amacımız, kullanıcılarımızın kasko ya da trafik sigortası kapsamlarına, fiyatlarına ve farklarına, hızlı ve kolay biçimde ulaşabilmeleri. Burada sadece birkaç dakika içinde birçok şirketin size özel teklifine ücretsiz bir biçimde ulaşabilirsiniz.