HAKKIMIZDA

Sigorta poliçeleri uzun ve karmaşıktır. Teklif aldığınızda fiyat farklarının neden kaynaklandığını anlamak bazen hiç kolay olmayabilir. Satın alacağınız sigorta poliçesi sizin içinde bulunduğunuz  gerçek riskleri teminat kapsamına alıyor mu? Sigortanız hangi durumlarda maddi zararlarınızı karşılıyor? Bu ve benzeri bir çok sorudan yola çıkarak farklı firmalara ait sigorta tekliflerini tek bir sitede bulacağınız, hem fiyatlarını hem de içeriklerini basit ve hızlı şekilde, sadece birkaç tıklamayla listeleyerek kıyaslama yapabileceğiniz bir platform kurduk: Hedefi tam onikiden vurmanız için yanınızdayız.


BİZ KİMİZ?

Tamoniki.com, Türkiye’de İstanbul merkezli olarak 2017 yılı sonunda kurulan Preminen Online Fiyat Karşılaştırma Hizmetleri A.Ş.’nin ticari markasıdır. Tamoniki.com altındaki sigorta karşılaştırma hizmetlerimiz size yine bir Preminen markası olan Preminen Sigorta Brokerlik. A.Ş. tarafından verilmektedir.

Tamoniki.com, Türkiye’de Kasko ve Trafik sigortası hizmeti sunan sigortacıların ürünlerini tarafsız ve şeffaf bir şekilde sizlere sunarak sigorta şirketlerinin fiyatlarını ve aralarındaki tüm farklılıkları görmenizi sağlar. Böylece siz kendiniz için en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Kasko ve Zorunlu Trafik Sigortası poliçesi sağlayan sigorta firmalarını tek bir platformda bulmanızı ve hızlı bir şekilde şirketlerin fiyatlarını listeleyerek karşılaştıma yapmanızı sağlar. Bu kolay ve hızlı yöntem ile sigorta ürünlerinin kapsamlarını, farklarını, fiyatlarını şeffaf biçimde listeler, tarafsız olarak kendiniz için en doğru seçimi yapar ve hedefi tam onikiden vurursunuz.

Misyonumuz basit: Uzmanlığımız ve deneyimimizle aracınız için en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak.


SİZE NASIL YARDIMCI OLUYORUZ?

Kasko veya Zorunlu Trafik Sigortası almak istediğinizde sigorta şirketleriyle birer birer görüşerek her birinden teklif almak zorunda kalabilir, her bir poliçenin uzun ve karmaşık içeriğinde kendinizi kaybedebilir, bilgi almak için sigortacının şubesini veya aracısını ziyaret etmek zorunda kalabilirsiniz.

Tamoniki.com ise tüm bunları sadece birkaç tıklamayla bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan yapmanıza olanak sağlayarak size zaman kazandırır. Sitemize girerek sigorta şirketlerinin ürünlerini tek bir yerde listeleyebilirsiniz, sonrasında poliçe içerikleri kolay bir dille size aktarılır ve fiyatları görüntülersiniz. Böylece defalarca aynı işlemi yapmak zorunda kalmadan tek seferde sizin için en uygun ve hesaplı sigorta poliçelerine ulaşarak seçiminizi yapabilirsiniz.


NASIL TEKLİF ALIRIM?

Sadece 2 dakikada sigorta poliçelerinin tüm kapsamlarına ve fiyatlarına ulaşarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Firma ve ürün seçiminizi yaptıktan sonra kendi tercihinize göre,  doğrudan sigorta şirketinin websayfasına aktarılarak sigorta şirketinin websayfası üzerinden satın alma yapabilir; telefon numaranızı bırakıp sigorta firmasının uzman ekibinin size ulaşmasını sağlayabilir, veya size sağlayacağımız ücretsiz danışma hattını arayarak doğrudan sigorta firması ile görüşebilirsiniz.

Bu kadar basit! Tamoniki.com sunduğu bu hizmet için sizden herhangi bir ücret ya da ödeme bilgisi almaz, sizi doğrudan işin uzmanı sigorta firmasına yönlendirir.

Sizler ve sigorta şirketi arasındaki nihai sözleşmeye katılmadığımızı bilmeniz de önemlidir. Tamoniki.com ürünlerin bilgisine ulaşmanız ve karşılaştırma yapabilmeniz için objektif bir platform oluşturur ancak bu ürünlerin satış sürecinde yer almaz.

Tamoniki.com olarak asıl görevimiz zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlamaktır, bunu ürün satın alırken en akılcı ve doğru seçimi yapmanıza yardımcı olarak sağlıyoruz.


BİZİ RAKİPLERİMİZDEN AYIRAN NEDİR?

Tamoniki.com sizlere güvenilir, tarafsız ve şeffaf bilgi sunarak kasko ve trafik sigortası ürünlerini karşılaştırmanızı sağlar. Size poliçe satışı yapmaz ve ödeme bilgilerinizi istemez. Poliçenizi kolayca karşılaştırarak en doğru seçimi yapmanıza yardımcı oluruz ve poliçenizi satın almak için sizi doğrudan kendi seçtiğiniz sigorta şirketine yönlendiririz. Karşılaştırma hizmeti kullanıcı için tamamen ücretsiz ve basittir.


BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERSENİZ

Kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için ekibimizi sürekli genişletiyoruz. Bu macerayı bizlerle birlikte yaşamak ve bu güzel ailenin bir parçası olmak isteyen sıradışı insanlar arıyoruz. Tamoniki.com olarak insanları önemsiyoruz ve yaptığımız işten büyük keyif alıyoruz. Eğer siz de ekibimizde yer almak isterseniz, CV’nizi buraya gönderebilirsiniz.