Güvenli Site

Güvenlik politikası

  • Tamoniki.com olarak beraber çalıştığımız sigorta şirketlerinin yanısıra güvenliği de çok ciddiye alıyoruz. Tamoniki.com, SSL protokolü, veri şifreleme teknolojisini kullanarak, tüm kişisel bilgilerinizi şifreleyerek korunaklı bir şekilde veri işlemeye tabi tutmaktadır.
    Tamoniki.com sitemize girdiğinizde, tarayıcının sol tarafındaki kapalı asma kilit simgesini görerek kendinizi güvenli bir alanda olduğunuzu rahatlıkla anlayabilirsiniz.
  • Tamoniki.com, tüm bu güvenlik önlemlerini gizliliğinizi korumak, yetkisiz erişimleri veya uygunsuz kullanımları engellemek hedefleri doğrultusunda yapmaktadır.
  • Tamoniki.com, güvenliği arttırmak için yeni teknolojileri uygulamaya devam edecektir.

Sigorta şirketlerinin portallarında güvenlik

  • Tamoniki.com üzerinden doğrudan eriştiğiniz ve ziyaret ettiğiniz web sitesinin güvenlik politikalarını okumanızı öneriyoruz. Tamoniki.com, kendisi dışındaki web siteleriin uyguladığı gizlilik politikaları ve uygulamalarına ait içeriklerden sorumlu değildir.
  • Tamoniki.com, sigorta şirketleri ile yapmış olduğu entegrasyonlarda güvenliğin en üst seviye olduğu altyapıları ve teknolojileri tercih etmektedir.

Güvenli bir sunucu kullanıyoruz

  • Tamoniki.com web sitesi üzerinden bir fiyat teklifi istediğinizde, tüm bilgilerinizi güvenli bir sunucu üzerinde işliyoruz. Microsoft Internet Explorer, Microsoft Edge, Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcılarında, gezinme penceresinin sol köşesinde bir anahtar veya bir asma kilit olduğunu size göstererek güvenli bir konumda olduğunu doğrulamaktadır.
  • Şirket bigisayarlarında bazı durumlarda, Tamoniki.com a erişiminize engel olabilecek bir güvenlik duvarı, sizin Tamoniki.com’un güvenli sunucusuna bağlanmanızı engelleyebilir. Bir şirket bilgisayarı kullanıyorsanız ve Tamoniki.com platformumuza bağlanamıyorsanız, doğrudan sistem yöneticinizle konuşmanızı öneriyoruz.