Nasıl Çalışır?

Herkesin isteği, uygun bir fiyata en kapsamlı sigorta poliçesine sahip olmaktır. Oysa fiyat performans açısından en uygun poliçenin bulunabilmesi
büyük bir sabır ve zaman gerektiren bir iştir. Tamoniki.com ise bu süreci hem kolaylaştıran hem de kısaltan bir rehberdir.

Tamoniki.com’da fiyat karşılaştırması yapmak hızlı ve ücretsizdir.
Burada, sigorta şirketlerinden size özel bir teklif almak için birkaç kişisel soruya yanıt vermeniz yeterlidir.
Bilgileriniz doğrultusunda anlaşmalı şirketlerden aynı anda fiyat teklifi alabilir, size sundukları poliçe kapsamlarına göre sigorta şirketinizi kolayca seçebilirsiniz.

Kasko veya trafik sigortası fiyat tekliflerini 3 adımda karşılaştırabilirsiniz.

1
Tamoniki-Nasıl Çalışır-Bilgilerinizi Girin

Bilgilerinizi girin

Trafik sigortası mı yoksa kasko mu yaptırmak istediğinizi seçtikten sonra size özel fiyat karşılaştırması yapabilmemiz için bilgilerinizi girin.

2
Tamoniki-Nasıl Çalışır-Karşılaştırmanızı Yapın

Karşılaştırmanızı yapın

Bilgileriniz doğrultusunda aracınıza en uygun sigorta şirketlerinin fiyat tekliflerini, poliçe kapsamlarını inceleyin ve karşılaştırın.

3
Tamoniki-Nasıl Çalışır-İletişime Geçin

Sigorta yetkilileriyle iletişime geçin

Son olarak size en uygun fiyat teklifi veren sigorta şirketlerinin yetkilileriyle iletişime geçin ya da web siteleri üzerinden satın alma işleminizi tamamlayın.


Tamoniki.com’un Farkı Nedir?

Tamoniki.com’un en temel farkı, satış aşamasına gelen kullanıcıları ilgili sigorta şirketinin yetkilileriyle buluşturup, poliçeyi doğrudan sigorta şirketinden almanıza olanak sağlamasıdır. Yani sizin ödeme planınızla ya da ödeme yönteminizle ilgilenmiyoruz.

Burada sigorta satış işlemlerinizi doğrudan şirket yetkilileriyle yapmanızı sağlayarak, satış öncesi ve sonrası destek konularında da sigorta şirketinin uzman yetkilileriyle iletişim halinde olmanızı sağlıyoruz.

best-price

En iyi fiyat teklifini aldığınıza emin olursunuz!

İster zorunlu trafik sigortası isterseniz de kasko sigortası yaptırın; sitemiz üzerinden oluşturacağınız her teklif listesi sigorta şirketlerinin güncel sigorta fiyatları üzerinden yapılır ve üzerine hiçbir ek bedel yansıtılmadan listelenir.

fast

Kolay ve hızlıdır!

Eskiden sigorta şirketi arayanlar, çevrelerindeki araç sahiplerine danışır, başkalarının deneyimlerine güvenerek sigorta yaptırırdı. Poliçe kapsamının ihtiyacınızı karşılayan özelliklere sahip olup olmadığının sorgulaması ise pek yapılmazdı. Bunun en büyük nedeni ise kapı kapı sigorta şirketi gezerken kaybedilen saatlerdi. Şimdi ise saatlerinizi alacak bu işlem sadece birkaç dakika sürüyor. Hiç vakit kaybetmeden birçok sigorta şirketinden aynı anda kişiselleştirilmiş trafik sigortası ya da kasko fiyat teklifinizi alır, en ucuzdan en pahalıya sıralanan listeden ihtiyaçlarınızı karşılayan en iyi poliçeyi bulabilirsiniz. Çünkü Tamoniki.com olarak, aradığınız her şeyi size en sade biçimde sunar ve seçim yapmanızı kolaylaştırırız.

extra-pay

Ek ücret alınmaz!

Tamoniki.com olarak amacımız piyasanın en iyi oranlarını bulmak ve hiçbir ek ücret eklemeden fiyatları listelemek. Yani, sitede sigorta şirketlerinden aldığınız her fiyat, şirketin kendi fiyatları olup, hiçbir kullanıcımızdan sorgulama ve satış üzerinden ücret talep etmiyoruz.

pay

Kişiselleştirilmiş fiyat teklifi alırsınız!

Aradığınız ister trafik sigortası olsun isterseniz de kasko sigortası. Burada, her teklif aracınızın özelliklerine göre tamamen size özel yapılır. Sorgulama ekranında yazdığınız bilgiler doğrultusunda her şirket kendi teklifini verir ve sitede ucuzdan pahalıya doğru listelenir. Size ise ihtiyacınıza göre en uygun teklifi seçmek kalır.

objective

Tarafsız sonuçlarla karşılaşırsınız!

Tamoniki.com karşılaştırma sitesi olarak tamamen tarafsız bir listeleme sunuyoruz. Hiçbir sigorta şirketini önceliklendirmiyor ve hiçbir şirkete daha fazla satış yapması için destek vermiyoruz. Burada önceliğimiz, kullanıcıların en uygun trafik sigortası ya da kasko fiyat teklifini en hızlı ve en pratik biçimde alabilmeleri.

trust

Güvenilirdir!

Kişiselleştirilmiş fiyat teklifi verebilmemiz için ihtiyaç duyduğumuz bilgilerinizin tamamen Tamoniki.com güvencesi altında olduğunu ve sigorta poliçe fiyatları sağlamak dışında herhangi bir amaçla üçüncü taraflarla paylaşılmayacağını garanti ederiz.